Genealogické služby Antonín Klabusay

Nabídka

Nabízím vám vše, co můžete od genealoga chtít. Vyhledám v archivních pramenech soubory informací i jednotlivosti, zjistím fakta o osobách, místech a událostech, vyhotovím fotokopie, překlady archiválií. Zjištěné údaje zpracuji podle přání klienta např. do podoby:
-    základních genealogických schémat jako je rodokmen, vývod, rozrod,
-    rodinné kroniky,
-    životopisu předka,
-    historie nemovitosti,
-    studie o původu příjmení,
-    přehledu majetkových poměrů,
-    místopisné studie vašich kořenů.
Poradím i s v poslední době stále žádanější dárkovou podobou konečného produktu bádání, který potěší při životním výročí, pod vánočním stromečkem nebo jako svatební dar.
Pocházím ze střední Moravy, nějakou dobu jsem působil v jižních Čechách a nakonec se usadil ve východní části Čech středních, takže tyto regiony jsou mně nejdůvěrněji známy. Není však problém zpracovat kterékoli místo České republiky - člověk stejně neví, kam ho nakonec pátrání přivede.
Často se ptáte, jak dlouho to bude trvat. Záleží na rozsahu zakázky, dostupnosti a kvalitě pramenů. U nejčastějšího zjišťování základních údajů z matrik 19. století by mohlo být do měsíce hotovo, složitější studie zaberou měsíců několik.
Zamýšlíte-li zakázku jako dárek a zjistíme, že k práci je málo času, vyhotovím vám dárkový poukaz a na podobu výsledného díla může mít tedy vliv také obdarovaný.
Pokud nevíte, co přesně chtít, napište, určitě se domluvíme na pro vás přijatelném řešení.

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one